https://www.academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

گواهینامه‌های آموزشی

آموزشگاه عکاسی حرفه ای معتبر با مدرک معتبر وزارت ارشاد و بین المللی کلاس عکاسی کلاس هنر کلاس هنرهای تجسمی آموزش عکاسی کلاس آموزش عکاسی مقدماتی و پرتره و تبلیغاتی و صنعتی و طبیعت و عکاسی نجومی و نگاه عکاسانه و عکاسی معماری و کلاس عکاسی غذا و آموزش عکاسی دیجیتال و آموزش نقاشی و طراحی و فتوشاپ تخصصی برای عکاسان و طراحی آلبوم دیجیتال و ویرایش حرفه ای عکس طبیعت و عکاسی فاین آرت و عکاسی هنری تاریخ هنر و مبانی زیبایی شناسی و فتومونتاژ و نقد عکس و نقاشی سیاه قلم و آبرنگ و رنگ روغن و نقاشی و طراحی کودکان و آموزش هنر

معرفی و ضوابط اخذ گواهینامه‌های آموزشی معتبر داخلی و بین المللی
آموزش عکاسی، طراحی و نقاشی و فتوشاپ، دکوراسیون داخلی

هنرجویان آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی جهت تکمیل رزومه فعالیت‌های آموزشی و توانایی‌های عملی خود بر اساس ساعات آموزش گذرانده شده پس از اخذ نمره قبولی علمی و عملی در آزمون‌های آموزشگاه می‌توانند گواهی پایان دوره آموزشی خود را دریافت نمایند. همچنین به دلیل ارایه مطالب و محتوای آموزشی استاندارد و قوی، کلیه هنرجویان دپارتمان‌های عکاسی، طراحی و نقاشی و دکوراسیون داخلی می‌توانند در آزمون سازمان فنی و حرفه‌ای کشور شرکت نموده و با اطمینان و تکیه بر دانش و مهارت‌های کسب شده در طول دوره‌های آموزشی آموزشگاه، مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای را نیز اخذ کنند.

بر همین اساس و به دلیل رعایت استانداردهای آموزش و رویه سنجش و ارزیابی برابر ضوابط آموزشی سازمان‌های GRS و QAL انگلستان، INOCERT و ICS کانادا و ACS امریکا در آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی، هنرجویان گرامی می‌توانند درصورت نیاز اقدام به اخذ گواهینامه مهارت آموزی معتبر بین‌المللی زیر نمایند:

 • گواهینامه مهارت آموزی بین المللی ACS امریکا با امکان تأییدیه فدرال ( Federal Check )
 • گواهینامه مهارت آموزی بین المللی INOCERT کانادا
 • گواهینامه مهارت آموزی بین المللی GRS انگلستان
 • گواهینامه مهارت آموزی بین المللی QAL انگلستان
 • گواهینامه مهارت آموزی ICS ملی

البته همچون همیشه از همه هنرجویان خواستاریم تا هدف خود را فراگیری صحیح در جهت استفاده اصولی از محتوای دوره‌ها قرار دهند و نه صرفاً اخذ گواهینامه‌ها و مدارک متنوع! لذا به منظور حفظ کیفیت آموزشی و اطمینان از افزایش سطح توانمندی هنرجویان، ضوابط عمومی و اختصاصی و نحوه ارزشیابی جهت دریافت گواهینامه‌های آموزشی به شرح زیر می‌باشد:

 

شرایط عمومی اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی و داخلی آموزشگاه:

 • رعایت ضوابط آموزشی و مقررات مندرج در آیین‌نامه آموزشگاه که هنرجو پیش از ثبت‌نام مکلف به مطالعه و تأیید آن می‌باشد.
 • هنرجو باید در طول دوره آموزشی در کلاس حضور داشته و بیشتر از حد مجاز نیز غیبت ننموده باشد و همینطور حد نصاب نمره قبولی آزمون یا آزمون‌های علمی و عملی را کسب نماید.
  - حداکثر غیبت هنرجو 3 جلسه ( متوالی یا غیر متوالی ) می‌باشد.
  - حد نصاب نمره جهت اخد گواهینامه‌ها 70 درصد از نمره آزمون تئوری و 80 درصد از نمره آزمون عملی بوده و در مجموع کل نمرات تئوری و عملی با احتساب ضرایبی که برای هر آزمون وجود دارد باید حداقل 80 گردد. ( حداقل نمره آزمون کتبی 14 و حداقل نمره آزمون و یا آزمون‌های عملی 16 باشد که پس از اعمال ضرایب آزمون‌ها معدل نمرات باید حداقل 16 گردد )
  - جمع نمرات آزمون‌ها با توجه به دوره آموزشی با احتساب ضریب برای تمرین‌های طی دوره، ژوژمان، آزمون تئوری و آزمون عملی نهایی می‌باشد. به عنوان مثال در دوره مبانی دو عکاسی مقدماتی ضرایب تمارین طی دوره 2، ژوژمان  3 و آزمون تئوری 1 است و در دوره آموزش نورپردازی پرتره تمارین طی دوره 2، کارهای عملی کلاس 2، آزمون نهایی عملی 3 و آزمون تئوری 3 و یا در دوره‌های آموزش طراحی و نقاشی و نقاشی با کاشی، هنرجو مکلف به ارایه 5 اثر بی‌نقص از خود به عنوان ژوژمان می‌باشد که آثار جزو تمرین‌های کلاسی نبوده و در بررسی آموزشی مدرس و آموزشگاه باید نمره 80 از صد نمره و یا 16 از بیست نمره را کسب نماید.
  - گواهینامه آموزشی برای دوره‌های عکاسی مقدماتی ( مبانی یک و دو )، تخصصی ( شناخت نور و نورپردازی در عکاسی + نورپردازی پرتره )، تخصصی ( شناخت نور و نورپردازی در عکاسی + عکاسی تبلیغاتی و صنعتی )، تخصصی ( نگاه عکاسانه  یک و دو )، تخصصی ( دیگر گرایش‌ها ) بصورت رعایت پیشنیاز و با توجه به نمرات صادر می‌شود و همینطور دوره‌های آموزشی طراحی و نقاشی، مجسمه سازی نیز بعد از گذراندن دوره ( مقدماتی + تخصصی یعنی حداقل یکی از تکنیک‌‌های نقاشی مانند رنگ روغن و یا... ) با رعایت ارایه ژوژمان و نمره، جهت دورهای دکوراسیون داخلی، با رعایت ارائه ژوژمان، شرکت در جلسات عملی و آزمون نهایی برای دوره کامل ( مقدماتی + پیشرفته ) صادر می‌شود. همچنین برای دوره فتوشاپ تخصصی عکاسان نیز پس از آزمون جامع بصورت کلی ( پایه و تمامی کارگاه‌ها ) با احتساب حداقل نمره 16 صادر خواهد شد.
  - هنرجویانی که دوره‌های پایین‌تر را در آموزشگاه آزاد هنری قدیمی نگذرانده‌ و با آزمون تعیین سطح و مصاحبه وارد دوره بالا شده‌اند، نمره تعیین سطح آن‌ها معیار بررسی شرایط عمومی خواهد بود. لذا با توجه به آیین‌نامه آموزشی که کف نمره قبولی برای عبور از دوره پایین‌ به دوره جدید برای آزمون کتبی 10 و آزمون عملی 12 و با احتساب ضرایب حداقل 12 می‌باشد، در صورتیکه هنرجو با استفاده از شرط حداقل نمرات پذیرفته شده باشد، به هیچ وجه مشمول دریافت گواهینامه بین المللی و داخلی آموزشگاه نخواهد بود. 

شرایط اختصاصی جهت اخذ گواهینامه‌های معتبر بین المللی و داخلی:

 • جهت اخذ گواهینامه بین المللی و داخلی، هنرجو ضمن احراز شرایط عمومی فوق، درخواست آنلاین و یا کتبی خود مبنی بر اخذ گواهینامه‌های مهارت آموزی بین المللی عنوان شده و همینطور گواهینامه داخلی را به آموزشگاه ارایه نموده و هزینه گواهینامه درخواستی را نیز طبق تعرفه اعلامی به ارز و یا معادل ریالی آن به نرخ روز ارز برای گواهینامه‌های بین المللی و هزینه صدور گواهینامه داخلی مطابق مندرجات فرم درخواست را پرداخت نماید.
  - درخواست برای دریافت گواهینامه بین المللی باید شامل نام و نام‌خانوادگی هنرجو و تاریخ تولد هر دو به فارسی و انگلیسی، دوره‌های آموزشی که هنرجو در آن با توجه به شرایط عمومی فوق الذکر شرکت نموده و تعیین مرجع بین المللی صدور گواهینامه همراه با رسید پرداخت هزینه صدور و تسلیم یک قطعه عکس 4*3 پرسنلی جدید باشد. لذا کلیه مسئولیت‌های هرگونه اشتباه اعم از درج اشتباه نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد به لاتین، اعلام دوره‌های گذرانده شده جهت ثبت در گواهینامه و یا مرجع صدور فقط به عهده هنرجو بوده و آموزشگاه و نهاد صادر کننده بین المللی هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهند داشت. 
 • مرجع صدور گواهینامه‌های بین المللی سازمان صادر کننده آن بوده و آموزشگاه صرفاٌ بر مبنای تفاهمنامه آموزشی فیمابین مکلف به تأیید شرایط عمومی و احراز شرایط اختصاصی و انتقال وجه صدور گواهینامه مورد تقاضای هنرجو می‌باشد. لذا مراحل صدور و اعلام استعلام‌های پس صدور صرفاً با نهاد مذبور است.
  - هزینه صدور گواهینامه‌های بین‌ المللی به نرخ روز ارز بوده و به همین دلیل هزینه پرداختی هنرجو هنگام ارسال درخواست به صورت علی الحساب می‌باشد. پس از بررسی شرایط عمومی و اختصاصی هنرجو توسط آموزشگاه ( مندرج در آیین‌نامه و ضوابط اخذ گواینامه‌های آموزشی در سایت آموزشگاه ) و استعلام از نهاد صادر کننده، هزینه قطعی با توجه به نرخ روز ارز اعلام می‌گردد و در صورت عدم پرداخت هزینه اعلامی در ساعات اداری همان روز، مجددا استعلام باید گرفته شود. ( ملاک استعلام نرخ ارز پس از بررسی شرایط هنرجو توسط آموزشگاه است نه روز ثبت درخواست صدور گواهینامه )
 • گواهینامه‌های بین المللی صادر شده در سایت رسمی بین المللی سازمان معرفی شده ( در صورت درخواست صدور با Federal Check ) و یا سایت نمایندگی رسمی، دارای کد رهگیری بوده و اختصاصاً به نام هنرجو صادر خواهد شد. هرگونه خرید و فروش و سو استفاده از گواهینامه‌های صادره اعم از جعل عنوان بصورت مدارک دانشگاهی، دستکاری و یا استفاده فرد ثالث منجربه باطل شدن گواهینامه می‌گردد؛ لذا این گوا‌هینامه‌ها با درج سریال اختصاصی و درخواست از سایت رسمی سازمان قابل استعلام و ردیابی است.
  - هنرجو باید توجه داشته باشد که اطلاعات کامل گواهینامه‌های بین‌المللی تا 2 سال روی سال مرجع صادر کننده در دسترس است. لذا پس از دریافت گواهینامه، یک تصویر از تاییدیه احراز اصالت گواهینامه از سایت مرجع جهت استفاده‌های احتمالی  سال‌های آتی تهیه نمایند. پس از این مدت برای تأیید اصالت لازم است از صادر کننده درخواست استعلام نمایید.
 • گواهینامه‌های داخلی آموزشگاه تحت مجوز فعالیت‌های آموزشی و کد آموزشگاه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
 • در حفظ و نگهداری از گواهینامه نهایت دقت را به عمل آورید. در صورت اعلام فقدان و یا بروز خدشه در گواهینامه صادره ( پارگی، رطوبت دیدگی و ... ) توسط هنرجو، به هیچ عنوان گواهینامه المثنی صادر نمی‌گردد. تنها با درخواست هنرجو، کلیه مراحل اخذ گواهینامه باید مجددا با ارسال درخواست کتبی یا آنلاین و احراز دیگر شرایط اختصاصی طی شود و گواهینامه جدید صادر گردد.
 • در صورت درخواست هنرجو مبنی بر ارسال گواهینامه به صورت پستی و یا روش‌های دیگر، پرداخت هزینه‌های مربوط به ارسال.
 • در صورت درخواست نهاد صادر کننده بین‌المللی مبنی بر برگزاری آزمون جامع کتبی و ارسال رزومه کارهای عملی، پرداخت هزینه آزمون جامع برای هنرجویان متقاضی دریافت گواهینامه‌های بین المللی بلند مدت که این موضوع پیش از ثبت نهایی درخواست قابل استعلام و پاسخگویی از طرف آموزشگاه است.
  - آموزشگاه به هنرجویانی که بر اساس ضوابط عمومی کف نمرات آزمون کتبی و ارزشیابی‌های عملی را به دست نیاوره باشند این امکان را خواهد داد تا با رعایت این بند و پرداخت هزینه‌های برگزاری آزمون و ارزشیابی جامع فقط یک بار دیگر در آزمون کتبی و ارزشیابی عملی شرکت نمایند. لذا در صورت عدم احراز مجدد ضوابط عمومی ( نمرات آزمون‌ها )، هنرجو ضمن سلب حق هرگونه اعتراض، مشمول دریافت هیچگونه گواهینامه از آموزشگاه نخواهند بود.
 • پس ثبت درخواست امکان حذف و یا هرگونه تغییر و اصلاح آن وجود نخواهد داشت ( اطلاعات هویتی، نوع گواهینامه درخواستی و... ) لذا هرگونه هزینه پرداختی مسترد نمی‌گردد.
 • مدت زمان تقریبی جهت فرایند درخواست و دریافت گواهینامه‌های بین المللی سه تا چهار هفته کاری ( بسته به نوع گواهینامه درخواستی ) و داخلی 10 روز کاری می‌باشد.

 

گواهی‌نامه ملی ICS, گواهینامه بین المللی ICS کانادا, گواهینامه بین المللی ACS انگلستان, گواهینامه بین المللی INOCERT کانادا, مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای کشور, گواهینامه آموزشی آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی, دپارتمان آموزش عکاسی, دپارتمان آموزش دکوراسیون داخلی, اعتبار آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه دکوراسیون داخلی, آموزشگاه اسکیس و راندو, آموزشگاه طراحی دستی, کلایس آموزش عکاسی, کلاس آموزش دکوراسیون داخلی, کلاس آموزش اسکیس و راندو ارشد, مدرک بین المللی isc, مدرک بین المللی acs, مدرک بین المللی ino, مدرک آموزش عکاسی, مدرک معتبر عکاسی, مدرک عکاسی, گواهینامه آموزش عکاسی, گواهینامه بین المللی عکاسی, مدرک بین المللی عکاسی, گواهینامه ملی عکاسی, مدرک ملی مهارت عکاسی, مدرک دکوراسیون داخلی, مدرک بین المللی دکوراسیون داخلی, مدرک بین المللی هنر, مدرک بین المللی ICS و ACS و INO, آموزشگاه عکاسی و آموزشگاه دکوراسیون داخلی و آموزشگاه طراحی و نقاشی قدیمی

 

 

 

گواهینامه و مدرک معتبر بین المللی کیو الی ال qal از انگلستان برای عکاسی و معماری و دکوراسیون داخلی و فتوشاپ و مدرک بین المللی معتبر عکاسی از انگلستان برای دوره آموزش عکاسی

 

گواهینامه و مدرک معتبر بین المللی کیو الی ال qal از انگلستان برای عکاسی و معماری و دکوراسیون داخلی و فتوشاپ و مدرک بین المللی معتبر عکاسی از انگلستان برای دوره آموزش عکاسی

 

گواهی‌نامه ملی ICS, گواهینامه بین المللی ICS کانادا, گواهینامه بین المللی ACS انگلستان, گواهینامه بین المللی INOCERT کانادا, مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای کشور, گواهینامه آموزشی آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی, دپارتمان آموزش عکاسی, دپارتمان آموزش دکوراسیون داخلی, اعتبار آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه دکوراسیون داخلی, آموزشگاه اسکیس و راندو, آموزشگاه طراحی دستی, کلایس آموزش عکاسی, کلاس آموزش دکوراسیون داخلی, کلاس آموزش اسکیس و راندو ارشد, مدرک بین المللی isc, مدرک بین المللی acs, مدرک بین المللی ino, مدرک آموزش عکاسی, مدرک معتبر عکاسی, مدرک عکاسی, گواهینامه آموزش عکاسی, گواهینامه بین المللی عکاسی, مدرک بین المللی عکاسی, گواهینامه ملی عکاسی, مدرک ملی مهارت عکاسی, مدرک دکوراسیون داخلی, مدرک بین المللی دکوراسیون داخلی, مدرک بین المللی هنر, مدرک بین المللی ICS و ACS و INO, آموزشگاه عکاسی و آموزشگاه دکوراسیون داخلی و آموزشگاه طراحی و نقاشی قدیمی

 

گواهی‌نامه ملی ICS, گواهینامه بین المللی ICS کانادا, گواهینامه بین المللی ACS انگلستان, گواهینامه بین المللی INOCERT کانادا, مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای کشور, گواهینامه آموزشی آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی, دپارتمان آموزش عکاسی, دپارتمان آموزش دکوراسیون داخلی, اعتبار آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه دکوراسیون داخلی, آموزشگاه اسکیس و راندو, آموزشگاه طراحی دستی, کلایس آموزش عکاسی, کلاس آموزش دکوراسیون داخلی, کلاس آموزش اسکیس و راندو ارشد, مدرک بین المللی isc, مدرک بین المللی acs, مدرک بین المللی ino, مدرک آموزش عکاسی, مدرک معتبر عکاسی, مدرک عکاسی, گواهینامه آموزش عکاسی, گواهینامه بین المللی عکاسی, مدرک بین المللی عکاسی, گواهینامه ملی عکاسی, مدرک ملی مهارت عکاسی, مدرک دکوراسیون داخلی, مدرک بین المللی دکوراسیون داخلی, مدرک بین المللی هنر, مدرک بین المللی ICS و ACS و INO, آموزشگاه عکاسی و آموزشگاه دکوراسیون داخلی و آموزشگاه طراحی و نقاشی قدیمی

 

گواهی‌نامه ملی ICS, گواهینامه بین المللی ICS کانادا, گواهینامه بین المللی ACS انگلستان, گواهینامه بین المللی INOCERT کانادا, مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای کشور, گواهینامه آموزشی آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی, دپارتمان آموزش عکاسی, دپارتمان آموزش دکوراسیون داخلی, اعتبار آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه دکوراسیون داخلی, آموزشگاه اسکیس و راندو, آموزشگاه طراحی دستی, کلایس آموزش عکاسی, کلاس آموزش دکوراسیون داخلی, کلاس آموزش اسکیس و راندو ارشد, مدرک بین المللی isc, مدرک بین المللی acs, مدرک بین المللی ino, مدرک آموزش عکاسی, مدرک معتبر عکاسی, مدرک عکاسی, گواهینامه آموزش عکاسی, گواهینامه بین المللی عکاسی, مدرک بین المللی عکاسی, گواهینامه ملی عکاسی, مدرک ملی مهارت عکاسی, مدرک دکوراسیون داخلی, مدرک بین المللی دکوراسیون داخلی, مدرک بین المللی هنر, مدرک بین المللی ICS و ACS و INO, آموزشگاه عکاسی و آموزشگاه دکوراسیون داخلی و آموزشگاه طراحی و نقاشی قدیمی

 آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

 

logo-samandehi
بالا